RINA Hakkında | Bizimle Çalışın | Yayınlar | Haberler ve Etkinlikler
 |  Site Haritası  |  Arama      
ANASAYFA | İLETİŞİM
BEST 4
 
 
Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayınız
 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > Belgelendirme > Denizcilik > BEST 4
 
BEST 4
 

Best 4 Belgelendirmesi

Sosyal sorumluluk, şirket büyüme/gelişim tanımında giderek önem kazanan stratejik bir faktör haline gelmektedir. Kurumsal yönetim ve tedarik zinciri kontrolü üzerinde birçok etkisi vardır. Getirisi içinde hem şirket imajı hem de organizasyonel gelişim yeralır.

 

Pazar ihtiyaçlarına sürekli duyarlı olarak, RINA S.p.A. Best 4 (İş Mükemmeliyeti Sürdürülebilir Başarı) sistemini geliştirmiştir.

BEST 4, çalışma koşulları, etik kodların korunması, bireylere saygı, performanslarının optimizasyonu ile nitelikli istihdamın oluşturulması, çevre koruması, sosyal entegrasyon açısından sürdürülebilir büyümeyi amaçlayan ortaklığa dayalı organizasyonlar, uluslararası seviyede faaliyet gösteren gruplar, orta-büyük ölçekli şirketler için dizayn edilmiştir.

BEST 4, Entegre Kalite, Çevre, İş Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemlerinin sertifikasyonu, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve SA 8000 standartlarına göre organizasyonda uygulanan Entegre Yönetim Sisteminin tek bir belgelendirme prosesi altında birleştirilmesini içerir.

Entegre Yönetim Sisteminin üçüncü taraf bir kuruluş tarafından BEST 4’a göre belgelendirilmesi, kaynakların optimizasyonu, entegre denetimlerin performansının ve operasyonel etkinliğin arttırılması açısından birçok somut avantaj sağlar.

Yönetimde mükemmelliğin sürdürülmesini sürekli entegre denetim prosesleri ile garanti altına almış, operasyonel olduğu sosyal ve çevre şartlarına bağlı büyüme kapasitesi ile birlikte belgelendirilmiş organizasyon iç ve dış pay sahiplerine artan bir gelişim sergiler.

İtalyan deniz nakliyat şirketi Costa Crociere S.p.A. RINA’dan genel yönetimi, İtalyan acentaları ve gemileri için BEST4 sertifikasını alan ilk şirket oldu.

Bugün 30’dan fazla şirket BEST 4 sertifikası almıştır.

NACE CIP Seviye 2 Boya Enspektörlüğü Eğitimi (6 Kasım - 11 Kasım 2017)
NACE CIP Level 2 Boya Enspektörlüğü Eğitimi için kayıt süreci devam etmektedir.

Detay >>
NACE CIP Seviye 1 Boya Enspektörlüğü Eğitimi (30 Ekim - 4 Kasım 2017)
NACE CIP Level 1 Boya Enspektörlüğü Eğitimi için kayıt süreci devam etmektedir.

Detay >>
 ONLINE BİLGİ TALEBİ
 ONLINE TEKLİF TALEBİ
© 2008 Rina. Tüm hakları Saklıdır. en iyi 1024x768 ve yukarı çözünürlüklerde izlenir.Web Tasarım Grimor