RINA Hakkında | Bizimle Çalışın | Yayınlar | Haberler ve Etkinlikler
 |  Site Haritası  |  Arama      
ANASAYFA | İLETİŞİM
Hizmet
 
 
Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayınız
 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
Ana Sayfa > Sektörler > Hizmet
 
Hizmet
 

HİZMET

Bankacılık ve Sigorta Sektörü gibi iş alanlarında sunulan ürünler soyut olup, yüksek bilgi içeriğine sahip hizmetlerin sunumu söz konusu olmaktadır.
Bu bağlamda, RINA müşterilerinin rekabet avantajı elde edebileceği ve hizmet kalitesini artıcı etki yaratacak proseslerin optimize edildiği hizmetler sunmaktadır.
Ticari sektörde, güvenilirliğin, personel eğitiminin ve sunulan hizmetlerin kalitesinin ön plana çıktığı bir alanda müşterilerine bu alanda yetkinliğe sahip olmayan organizasyonlar karşısında önemli avantajlar sağlamaktadır.
Belgelendirme & Endüstriyel Hizmetler İş Grubu; Belgelendirme ve diğer uygunluk değerlendirmesi hizmetleri sunarak; işletmelere Kalite-Emniyet-Çevre-Sosyal Sorumluluk açısından gereklilikleri yerine getirmelerini garanti etmektedir. 

Belgelendirme & Endüstri İş Grubu’nun bu sektörde; Kalite (ISO 9001), Çevre ( ISO 14001 ve EMAS Doğrulaması) İş Sağlığı ve Güvenliği (OHSAS 18001), Bilgi Güvenliği (ISO 27001) IT Hizmetleri (ISO 20000), kurumsal ve idari suçların önlenmesine yönelik referans İtalyan Kanunu no. 231/2001 çerçevesinde denetim hizmetleri, Sosyal Sorumluluk (SA 8000), tesislerin periyodik muayenesi (basınçlı kaplar, asansörler, kaldırma ekipmaları, havalandırma tesisatı ve diğer teknik ekipman ve donanımlar) ve tedarikçi denetimi hizmetleri sunmuş olduğu hizmetlerden bazılarıdır. 
Servis kalitesinin korunması ve bu performansın artırılmasına yönelik araçlardan biri olarak RINA tarafından oluşturulmuş turizm sektörüne yönelik Yeşil Anahtar (Green-Key) hizmeti ile çerve dostu tursitik tesislerin uygunluk değerlendirmesini yaparak belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.
Finans sekötründe ise KOBİ’lere yönelik olarak yeni sermaye uzlaşısı BASEL II kriterlerine uygun olarak derecelendirme hizmetleri sunan RINA, finans sektörüne yönelik daha birçok konuda müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

 

 
Bu Sektörde Sunduğumuz Hizmetler
Gözetim ve Denetimler
Risk Yönetimi
Belgelendirme
NACE CIP Seviye 2 Boya Enspektörlüğü Eğitimi (6 Kasım - 11 Kasım 2017)
NACE CIP Level 2 Boya Enspektörlüğü Eğitimi için kayıt süreci devam etmektedir.

Detay >>
NACE CIP Seviye 1 Boya Enspektörlüğü Eğitimi (30 Ekim - 4 Kasım 2017)
NACE CIP Level 1 Boya Enspektörlüğü Eğitimi için kayıt süreci devam etmektedir.

Detay >>
 ONLINE BİLGİ TALEBİ
 ONLINE TEKLİF TALEBİ
© 2008 Rina. Tüm hakları Saklıdır. en iyi 1024x768 ve yukarı çözünürlüklerde izlenir.Web Tasarım Grimor