RINA Hakkında | Bizimle Çalışın | Yayınlar | Haberler ve Etkinlikler
 |  Site Haritası  |  Arama      
ANASAYFA | İLETİŞİM
Eğitim
 
 
Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayınız
 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
Ana Sayfa > Eğitim Programlarımız
Eğitim Programlarımız | Sepetim
Eğitim Programlarımız
 
 

RINA Training Factory, 1861’de kurulmus faaliyet gösterdigi alanlarda dünyanın en köklü orgazinasyonlarından RINA Grubu üyesi bir kuruluş olarak; eğitim hizmetlerinde RINA’nın global markasıdır.
Değişim gelişim süreci içerisindeki mükemmellik yolculuğunda müsterilerinin stratejik iş ortağı olmustur.
RINA Training Factory; Türkiye organizasyonunda mevcut uzman eğitmen kadrosu ile; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerden, büyük ölçekli kurumlara kadar tüm eğitim ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, bütçelenmesi ve hizmetin etkin olarak sunulması sürecinde Türkiye’de de gerekli yapılanma çalışmalarını tamamlamıştır.
RINA Training Factory Türkiye; İstanbul, Bursa, İzmir, ve Ankara’da düzenlemiş olduğu Genel Katılıma Açık Eğitim’lerin yanısıra Eğitim Kataloğu`nda bulunan tüm eğitimler için müşterilerimize özel içeriklerle hazırlanan Firma-İçi Eğitim hizmetleri de sunmaktadır.
Global bilgi birikimimizi dinamik olarak eğitim faaliyelerimize yansıtan bir perspektif ile müşterilerimizin RINA Training Factory’den almış olduğu eğitimlerin değerini sürekli artırmaya çalışan altyapımız yarınla olan randevunuzda sizleri daha güçlü kılacaktır.
Değerlerimiz ve hedefimiz yaratıcı eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve müşterilerimizin dilediği sonuçları yaratabilmektedir.
Kurumunuzun stratejik hedeflerine ulaşmasına destek olan eğitim faaliyetlerimiz; Kalite - Çevre - İş Sağlığı ve Güvenliği - Sosyal Sorumluluk- İnsan Kaynakları Yönetimi - Proje Yönetimi - Teknik Kalifikasyon Eğitimlerimizle; Enerji & Proses, Petrol & Gaz, Endüstriyel İmalat, İnşaat, Hizmet, Sağlık, Kamu, Bankacılık, Sigorta gibi tüm sektörleri içine alan geniş yelpazede dünyanın dört bir yanında hizmet sunuyoruz.
Bilgi birikimi transferi, yetkinlik gelişimi, davranış yönetimi ve gerek kurum gerekse çalışanları için katma-değer yaratılması RINA Grubu’nun küresel ofis ağında müsterileri ile kurmuş olduğu ilişkiyi tarif ederken, RINA’nın misyonu ve katkısını da dile getirmektedir.

 
EĞİTİM KATEGORİLERİ
Yönetim Sistemleri
Teknik Kalifikasyon Eğitileri
Sağlık - Emniyet - Çevre
Lokal Mevzuat
Yalın Üretim
Endüstri & İnşaat
Denizcilik Eğitimleri
Performans Yönetimi
Kişisel Gelişim Programları
Kurumsal Gelişim Programları
Proje Yönetimi
İnsan Kaynakları
Finans
Motivasyon Programları
Ürün Belgelendirme
Klaslandırma
Belgelendirme
Risk yönetimi
Eğitim
Gözetim ve Denetimler
Sera Gazı Emisyonu Doğrulaması ve Onaylaması
Bir Rina Grup web sitesi seçiniz
 
ONLINE
BİLGİ TALEBİ
 
ONLINE
EĞİTİM KAYDI
 
ONLINE
TEKLİF TALEBİ
© 2008 Rina. Tüm hakları Saklıdır. en iyi 1024x768 ve yukarı çözünürlüklerde izlenir.Web Tasarım Grimor