RINA Hakkında | Bizimle Çalışın | Yayınlar | Haberler ve Etkinlikler
 |  Site Haritası  |  Arama      
ANASAYFA | İLETİŞİM
Kariyer
RINA ile Freelance Çalışma Fırsatları
Cv Gönder
İnsan Kaynakları Politikamız
Haberler
 
Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayınız
 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
Ana Sayfa > Bizimle Çalışın > Kariyer
 
KARİYER
 

İNSAN BİZİM KAZANCIMIZDIR

RINA ile çalışmak; "müşterilerin ihtiyaçlarını anlama" ve "problem çözme yeteneği" konularında da gelişimi teknik yeterlilik ve uzmanlık kadar ustalıkla başarabilen uluslararası bir ekibin üyesi olmak anlamına gelir. Dünyanın 32 ülkesindeki ofisleri ve pek çok farklı tipte pazarlara hizmet sunan bir organizasyon olarak RINA, çalışanlarına kariyerlerinde gelişme imkanı kadar aynı zamanda üretici çalışma ortamı, istikrarlı ve güvenli bir iş hayatı, gelişen sorumluluk alanı, uluslararası atama imkanları da sağlamaya çalışmaktadır.

RINA, bireylerin eğitim ve sürekli öğrenme anlayışı ile profesyonel gelişimleri konusunda kendi hayatlarında temel rolü üstlendiklerine inanmaktadır.

    
RINA`da GENEL KARİYER OLANAKLARI

Sörveyörler: RINA Sörveyörleri, RINA`nın İtalya ve dünyanın pek çok bölgesindeki ofislerine bağlı olarak çalışmakta olan, uzmanlık alanları genellikle Gemi İnşaa, Yapı ya da Gemi Makina mühendisliği konularında olan, tamamlanmış ya da inşaa halinde olan gemi ve diğer deniz araçlarının RINA, ya da ulusal ve uluslararası standartlara, kanun ve teamüllere ya da talep edilen pek çok koşullara uygunlukları konusunda aracı pozisyonunda bulunan çalışanlarımızdır.

Mühendisler: RINA mühendisleri, pek çok deniz ünitesine mahsus olan dizayn, hesaplama, güvenlik, inşaa ve ekipman konularında geniş birikim ve teknik disipline haiz uzmanlardır.

Denetçiler: RINA denetçileri, çeşitli sistem, ürün ya da süreçlerin belirli standartlara uygunluğunun sorgulamasını yapan alanlarında geniş deneyimleri bulunan uzmanlardır.

Ayrıca tüm bunların yanında belirli pazarlama, insan kaynakları, finans, araştırma, bilgi teknolojileri gibi çeşitli uzmanlık alanlarında operasyonları destekleyici iş alanları da yine RINA bünyesinde mevcuttur.    

 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
© 2008 Rina. Tüm hakları Saklıdır. en iyi 1024x768 ve yukarı çözünürlüklerde izlenir.Web Tasarım Grimor