RINA Hakkında | Bizimle Çalışın | Yayınlar | Haberler ve Etkinlikler
 |  Site Haritası  |  Arama      
ANASAYFA | İLETİŞİM
Kariyer
RINA ile Freelance Çalışma Fırsatları
Cv Gönder
İnsan Kaynakları Politikamız
Haberler
 
Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayınız
 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
Ana Sayfa > Bizimle Çalışın
 
BİZİMLE ÇALIŞIN
 
 

Grup

RINA Grup 1861`de kurulmuş uluslararası bağımsız bir holding kuruluşu olarak; gemi klaslama, sistem /ürün/personel sertifikasyon hizmetleri, değerlendirme/derecelendirme, uluslararası ticarette gözetim hizmetleri, bağımsız tasarım kontrol ve onay hizmeti, proje yönetimi, teknik kontrolluk ve bağımsız kontrol kuruluşu hizmetleri, eğitim gibi oldukça geniş bir alanda global seviyede lokal ve çok uluslu müşterileri için farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmaktadır.

1861`den bu yana RINA Grubu 100`den fazla ülkede yürütmekte olduğu faaliyetlerde kendi alanında dünyanın en köklü kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Aşağidaki kalifikasyonlarda RINA Türkiye’de kariyer imkanları mevcuttur:
RINA Türkiye
Belgelendirme Sektöründe: Entegre Yönetim Sistemleri IRCA Onaylı Baş Denetçi & Denetçi (ISO 9k, 14k, 22k, 27k, OHSAS 18k) ,
Eğitim Sektöründe; IRCA Onaylı Yönetim Sistemleri Baş Denetçi Eğitimi Eğitmenleri, 
Endüstriyel ve İnşaat sektörü için tüm branşlarda ilgili alanlarda tecrübe sahibi; Proje Yöneticisi, Planlama ve Bütçe Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Makina Mühendisi, HVAC Mühendisi, Enstrümantasyon Mühendisi, Borulama Mühendisi, SEÇ Mühendisi,
Mühendislik ve Tasarım Hizmetleri için; projelendirme konusunda inşaat ve endüstriyel tesis projelerinde yeni yatırım aşamasında tecrübe sahibi tüm  branşlarda tecrübeli projelendirme mühendisleri aramaktadır.
Bu alanların dışında kaldığınızı düşünseniz bile CV’nizi gelecekte açılma ihitmali olan pozisyonar için hangi bölgede ne tip bir kairyer beklentiniz olduğunu belirterek lütfen gönderiniz.

 

NASIL BAŞVURACAKSINIZ?
Bir pozisyona başvurabilmek için CV`nizi İngilizce ve/ veya Türkçe olarak e-mail yolu ile : gky@rina.org
adresine gönderiniz.
Kişisel bilgilierinizi tarafımıza göndererek, "başvuru yapan adaylar" veri tabanına alınacaksınız. Bizimle paylaşılan tüm bilgiler gizlilik esasına dayalı olarak saklanacaktır. Beklentileriniz ve profilinize uygun bir pozisyon açıldığında tarafınıza bilgi verilecektir.

 

 

İstanbul Merkez Ofis
Değirmen Sk. Nida Kule İş Merk.
No:18 Kat:9 Kozyatağı 34752
Kadıköy Istanbul TÜRKİYE
Telefon : +90.216.571 54 00
Faks : +90.216.571 54 99
info.tr@rina.org
© 2008 Rina. Tüm hakları Saklıdır. en iyi 1024x768 ve yukarı çözünürlüklerde izlenir.Web Tasarım Grimor